NÁBYTEK NA MÍRU

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Vyrábíme vestavěné skříně na míru špičkové kvality. Materiál, povrchovou úpravu i vnitřní doplňky si můžete vybrat. Pomůžeme vám rozvrhnout skříň, tak aby byla maximálně využitá.

Kvalitně sestavené a správně organizované vestavěné skříně na míru mohou radikálně změnit ukládání věcí v domácnosti. Zejména v malých bytech jsou často vestavěné skříně téměř k nezaplacení, zejména proto, že efektivně šetří prostor a díky správné organizaci, věci nehledáte.

Vestavěné skříně jsou vhodné do kteréhokoli prostoru v domácnosti nebo do kanceláře. Přesto se nejčastěji umisťují do ložnic a předsíní. Praktická funkce vestavěných skříní se řadí těsně před jejich designovou funkcí.

Vestavěné skříně lze snadno zakomponovat i do míst, kam se jiný nábytek nehodí nebo jednoduše nevejde.

BYTOVÝ NÁBYTEK

Buď můžete hodiny a hodiny hledat to, co se nejblíže podobá vašemu vysněnému nábytku, dělat kompromisy, a nakonec přiložit ruku k dílu, nebo se za námi zastavit a my vaši představu zhmotníme. Proč nábytek na míru?

Protože jen tak můžete mít vysněnou kuchyň, obývák, koupelnu, předsíň, ložnici, skříň nebo jídelnu přesně tak, jak jste si přáli. Pracujeme s kvalitním dřevem a přírodními laky, umíme to klasicky i moderně, stylově, barokně i bez ozdob. Nápaditě zařizujeme garsonky, moderní a klasické byty, i několikapatrové rodinné domy. Podívejte se na výsledky naší práce.

KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK

Stůl s několika úrovněmi ploch pro grafika, s úložným prostorem pro office managerku, nebo sklápěcí na rýsování? A co třeba pěkné skříně na šanony a pořádný nábytek do zasedačky, kde se vymýšlí skvělé strategie?

Rádi vám vyrobíme osobitý, moderní a praktický nábytek, abyste se v práci cítili jako doma.

SPECIÁLNÍ NÁBYTEK

Přemýšlíte, jak zařídit babičce a dědečkovi byt a hledáte nábytek, který by jim vyhovoval? Vybavujete byt vozíčkáři, a chcete bez pokusů a omylů rychlé, praktické a kvalitní řešení od někoho, kdo to nedělá poprvé? Zařizujete si hudební nebo grafické studio?

Tvorba speciálního nábytku je naším denním chlebem a troufáme si tvrdit, že už nás asi nic nepřekvapí. Nebojíme se ani karavanů, beden na nářadí a sportovního náčiní, či vychytávek pro muzikanty. Podívejte se naše realizace a zavolejte. Určitě spolu vše vymyslíme a vyřešíme k vaší spokojenosti.